Skriftstørrelse

Hopp til her

Miljø og forvaltning | Flekkefjord

  • Miljøvern
    Mobil leder:
    .
    Kontaktperson:
    Sverre Hjelleset
    Telefon kontaktperson:
    46 84 13 69
    Telefon avdeling:
    38 32 80 00
    E-post:
    mailto:sverre.hjelleset@flekkefjord.kommune.no
    Besøksadresse:
    Kirkegaten 50
    Postadresse:
    Kirkegaten 50
    Postnummer:
    4400
    Poststed:
    Flekkefjord


  • Jordbruk
    Kontaktperson:
    Sverre Thele
    Telefon kontaktperson:
    94 51 08 75
    Telefon avdeling:
    38 32 80 00
    Tlf underavdeling:
    Saksbehandler: Ellen Frisell, tlf.: 38 32 55 19, epost: ellen.frisell@flekkefjord.kommune.no
    E-post:
    mailto:sverre.thele@flekkefjord.kommune.no
    Besøksadresse:
    Kirkegaten 50
    Postadresse:
    Kirkegaten 50
    Postnummer:
    4400
    Poststed:
    Flekkefjord


  • Skogbruk
    Kontaktperson:
    Trond Konstali (jobber bare partallsuker!)
    Telefon kontaktperson:
    94 16 27 01
    Telefon avdeling:
    38 32 80 00
    Tlf underavdeling:
    Saksbehandler: Ellen Frisell, tlf.: 38 32 55 19, epost: ellen.frisell@flekkefjord.kommune.no
    E-post:
    mailto:trond.konstali@flekkefjord.kommune.no
    Besøksadresse:
    Kirkegaten 50
    Postadresse:
    Kirkegaten 50
    Postnummer:
    4400
    Poststed:
    Flekkefjord


  • Oppmåling
    Kontaktperson:
    Jan Ivar Skregeli
    Telefon kontaktperson:
    90 69 09 71
    Telefon avdeling:
    38 32 80 00
    Tlf underavdeling:
    Saksbehandler: Aleksandar Kovacevic, tlf.: 38 32 55 30, epost: Aleksandar.Kovacevic@flekkefjord.kommune.no
    Tlf underavdeling:
    Saksbehandler: Tom Naumann, tlf.: 94 50 84 76, epost: tom.naumann@flekkefjord.kommune.no
    E-post:
    mailto:jan.ivar.skregeli@flekkefjord.kommune.no
    Besøksadresse:
    Kirkegaten 50
    Postadresse:
    Kirkegaten 50
    Postnummer:
    4400
    Poststed:
    Flekkefjord


  • Eiendomsskatt
    Kontaktperson:
    Sverre Hjelleset
    Telefon kontaktperson:
    46 84 13 69
    Telefon avdeling:
    38 32 80 00
    E-post:
    mailto:sverre.hjelleset@flekkefjord.kommune.no
    Besøksadresse:
    Kirkegaten 50
    Postadresse:
    Kirkegaten 50
    Postnummer:
    4400
    Poststed:
    Flekkefjord


  • Komtek og faktura
    Kontaktperson:
    Siw Svege Helledal
    Telefon kontaktperson:
    38 32 55 17
    E-post:
    mailto:siw.helledal@flekkefjord.kommune.no
    Besøksadresse:
    Kirkegaten 50
    Postadresse:
    Kirkegaten 50
    Postnummer:
    4400
    Poststed:
    Flekkefjord


Adresse

Post- og besøksadresse:
Kirkegaten 50, 4400 Flekkefjord

Åpningstider mandag - fredag:
sommer (01.05 - 30.09) kl. 09-15.00
vinter (01.10 - 30.04) kl. 09-15.30

Kommunenummer: 1004
Organisasjonsnummer: 964 967 369
Kontonummer: 2801.44.37497

Kontakt oss

Telefontid: kl. 09.00 - 15.00
Sentralbord: 38 32 80 00

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Vakttelefoner