Hva gjør pårørende- og brukerutvalgene?

  • Gir råd og innspill i saker som gjelder det aktuelle tjenesteområdet
  • Gir råd og innspill til gjennomføring av og oppfølging av forbedringspunkter som avdekkes gjennom pårørende- og/eller brukerundersøkelser
  • Formidler brukernes/pårørendes forventninger, ønsker, ideer og erfaringer til ledelsen, og ha mulighet til å løfte saker og spørsmål inn til UHKO, samt eldreråd og/eller råd for mennesker med nedsatt funksjonsevne

Tjørsvågheimen

NavnTlf. nr. E-post
Rita Eigeland 97575106rita.eigeland494@gmail.com
May Finsnes 90956754may.finsnes@hotmail.com
Elisabeth Sivertsen 99598771elisabeth.sivertsen64@gmail.com 
Olav Henriksbø 99541200olavhenriksboe@gmail.com

Tjørsvågveien bofellesskap

BofellesskapNavnTlf. nr. E-post
27Tove E. Nagy92418663Tove.Eitland.Nagy@flekkefjord.kommune.no

Glødgaarden

NavnTlf. nr. E-post
Maria Mortensen95816740Maria.Mortensen@flekkefjord.kommune.no

Sundeheimen

Pårørenderepresentanter:

NavnTlf. nr. E-post
Jan Fredrik Aase94883144jan.fredrik.aase@hotmail.com
Åshild Danielsen91718339aasdanie@hotmail.com

Bruker- og ansattrepresentanter:

NavnTlf. nr.E-post
Avdelingsleder: Charlotte Tønnessen Tveit97083556Charlotte.Tonnessen@flekkefjord.kommune.no
Enhetsleder: Liv Karen Snerthammer46889522lks@flekkefjord.kommune.no

Brukerrepresentantene er ikke oppført på denne siden. Ansattrepresentantene varierer fra møte til møte.

Enheten for rehabilitering

Brukerrepresentant:

NavnTlf. nr.E-post
Marion Baum97730775ma.su.ba@icloud.com

Tjenestens representanter:

NavnTlf. nr.E-post
Avdelingsleder: Eva Janne Holstad97670687Eva.Janne.Holstad@flekkefjord.kommune.no
Enhetsleder: Elisabeth Spikkeland46889202elisabeth.spikkeland@flekkefjord.kommune.no